Modul Objednávky umožňuje evidenci a sledování objednávek přijatých i vystavených.

Objednávky přijaté jsou objednávky odběratelů evidované podle sortimentu, termínů a dohodnuté prodejní ceny. Úzkým propojením s modulem Sklady, kde je možné provádět plnění objednávek ve výdajových dokladech, lze sledovat stav rozpracovanosti objednávek přijatých od odběratelů včetně nesplněných termínů dodávky, výroby a expedice. Objednávky přijaté lze zakládat také z internetového obchodu.

Objednávky vystavené umožňují vystavit a odeslat objednávky dodavatelům. Stejně jako u objednávek přijatých jsou úzce propojeny s modulem Sklady, kde je možné provádět plnění objednávek v příjmových dokladech. Vystavené objednávky poskytují informace o tom, které skladové položky je třeba objednat, které byly objednány a které již byly dodány. Poskytují nástroje pro kontrolu dodržení sjednaných dodacích podmínek (termínu, ceny, dodaného množství).

Modul Objednávky obsahuje základní prvky pro řízení jednoduché výroby. Např. z objednávek generovat jednoduchý výrobní příkaz pro zadané období dodávek, vypočítat potřebu surovin a vyhodnotit jejich zajištěnost skladovaným a objednaným množstvím.